Академия 11 Февруари 2023

Лудогорец U16 стартира с класика срещу румънци

Лудогорец U16 стартира в контролите от зимната подготовка с класическа победа с 3:0 над румънския Петролул. Срещата се игра на един от терените в...

Лудогорец U16 стартира в контролите от зимната подготовка с класическа победа с 3:0 над  румънския Петролул. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме момчетата на Димчо Ненов имаха своите възможности да открият резултата, но не успяха да ги реализират. Закономерно двата тима се оттеглиха за почивка при нулево реми.

След подновяването на играта "орлите" откриха чрез Наско Янев. Той отбеляза с удар от дистанция. Другите два гола във вратата на румънците вкара Александър Ангелов.

Като за първа контрола съм доволен. Проверката бе полезна за нас. Срещнахме сериозен съперник и е хубаво, че успяхме да го победим убедително, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.