Академия 21 Януари 2023

Лудогорец III победи с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) в контрола

Лудогорец III победи с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) в контролен мач, игран на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Боил Цветков откри в...

Боил Цветков откри в 35-та минута. Той се разписа с глава, след центриране на Денис Кехайов. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто "орлите" удвоиха преднината си в 75-та минута. Попадението отбеляза Никола Тодоров, който засече с глава центриране на Стивън Вълчев от фал. Десет минути по-късно гостите стигнаха до почетното си попадение в срещата.

Видях мотивация и старание. Доволен съм от това, което показаха момчетата, коментира старши треньорът Захари Сираков след послендния съдийски сигнал.