Академия 19 Ноември 2022

Лудогорец U13 спечели с 3:1 срещу Приказка

Лудогорец U13 спечели с 3:1 срещу в Добрич срещу местния Приказка в отложен мач от първенството в зона Варна. Момчетата на Делян Георгиев откриха в...

Момчетата на Делян Георгиев откриха в 3-та минута. Гола отбеляза Люсиен Желев. Домакините успяха да изравнят в 22-та минута. При този резултат завърши първата част.

След почивката "орлите" поведоха с 2:1 в 36-та минута. Точен бе Денислав Димитров. В 59-та Илия Димитров оформи крайното 3:1.

Изиграхме силен мач, в който всички момчета се представиха добре. Домакините се радваха на гореща подкрепа и се радвам, че момчетата се справиха на ниво и психически, коментира старши треньорът Делян Георгиев след последния съдийски сигнал.