Академия 17 Септември 2022

Лудогорец U13 с категорично 6:0 над Спартак (Варна) II

Лудогорец U13 спечели с категоричното 6:0 гостуването си на Спартак (Варна) II. Двата отбора премериха сили в мач от II кръг на първенството в зона...

Лудогорец U13 спечели с категоричното 6:0 гостуването си на Спартак (Варна) II. Двата отбора премериха сили в мач от II кръг на първенството в зона Варна.Отличи се Люсиен Желев, който реализира хеттрик в рамките на шест минути.

"Орлите" откриха в 12-та минута чрез Станислав Николов. Теодор Лазаров удвои в 25-та минута. Три минути по-късно резултатът стана 3:0 след попадение на Емир Мехмедов. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто полувреме Люсиен Желев вкара три гола, съответно в 54-та, 56-та и 59-та минута.

Влязохме трудно в мача и в началото не отговорихме, както трябва, на агресията на съперника. След втория гол заиграхме по-освободено и нямахме проблеми, коментира старши треньора Делян Георгиев.