Академия 27 Юли 2022

Лудогорец U16 бие с хандбален резултат в "Албена"

Лудогорец U16 би с ханбалния резултат 11:0 връстниците си от румънския Dinamo White във втория си мач от международния юношески турнир в "Албена"....

Първото полувреме завърши при резултат 4:0. Точни бяха Кристиян Манушев, Светлин Кралев, Максимилиян Симеонов и Александър Валяков.

След почивката Александър Карталов заби хеттрик. Да гола отбеляза Георги Пенев, а по веднъж се разписаха Даниел Петков и Иван Марков.

След този резултат няма какво да се коментира. Съперникът определено ни отстъпваше във всички компоненти на играта. Момчетата се стараха и играха с много желание, коментира старши треньорът Димчо Ненов след последния съдийски сигнал.