Академия 26 Юли 2022

Лудогорец U16 стартира с класика над румънци в международен турнир в "Албена"

Лудогорец U16 стартира с класическа победа с 3:0 над връстниците си от румънския Keep going участието си в международен юношески турнир в Албена....

Лудогорец U16 стартира с класическа победа с 3:0 над връстниците си от румънския Keep going участието си в международен юношески турнир в "Албена".

През първото полувреме за "орлите" два пъти се разписа Кристиян Манушев. При първото попадение той засече с глава центриране от корнер на Исмет Хасан. При второто бе изведен очи в очи със стража на съперника, финтира го и прати топката в опразнената врата.

След почивката класиката оформи Александър Карталов, а последния пас даде Денислав Хасанов. До края добри ситуации се откриха още пред Кристиян Манушев, Наско Янев и Александър Валеков, но те не успяха да реализират.

Доволни сме, че участваме в такъв силен турнир. Със сигурност той ще ни помогне в подготовката. Организаторите са се постарали много и условията в Албена са чудесни. В днешния мач се справихме добре и очаквам в следващите срещи също да се представим на ниво, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.