Академия 24 Юли 2022

Лудогорец U17 победи с 4:1 Етър в контрола

Лудогорец U17 победи с 4:1 връстниците си от Етър Велико Търново в контрола. Със срещата завърши подготвителния лагер на "орлите" в Трявна. Кристиян...

Християн Атанасов откри резултата в 23-та минута. Четири минути по-късно "болярите" изравниха. Райан Иванов завърши точно добра контраатака на разградчани и те се оттеглиха за почивка с гол аванс.

През второто полувреме Кристиян Николов направи резултата 3:1, а последния пас даде Джанер Садетинов. Крайното 4:1 оформи Максимилиян Симеонов в 71-та минута.

Момчетата демонстрираха желание и старание. Успяхме да свършим това, за което дойдохме в Трявна, но още сме далеч от нивото, което търсим, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на лагера и изиграната контрола.