VIVACOMCUP 20 Юли 2022

Лудогорец и Цървена звезда ще определят победителя във VIVACOM CUP утре

Лудогорец и Цървена звезда ще определят победителя в Международния юношески турнир VIVACOM CUP в пряк сблъсък утре. Днес и двата тима спечелиха...

Лудогорец и Цървена звезда ще определят победителя в Международния юношески турнир  VIVACOM CUP в пряк сблъсък утре. Днес и двата тима спечелиха мачовете си и имат пълен актив.  Така срещата между тях в третия ден от надпреварата ще е своеобразен финал.

Момчетата на Росен Маринов бяха категорични срещу румънския Университатя (Крайова) и постигнаха успех с 4:1. В 12-та и 24-та минута точни от бялата точка бяха Боян Иванов и Максим Минков. В 27-та минута гостите върнаха едно попадение, също от дузпа. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката Мартин Николов вкара с глава за 3:1 в 47-та минута, след като засече центриране на Калоян Божков. В 66-та минута Боян Иванов оформи крайното 4:1.

Цървена звезда успя да се справи с Македония Гьорче Петров с 2:1 след пълен обрат.

Доволен съм от убедителния успех днес и от представянето на момчетата. Сега за нас най-важно е да успеем да се възстановим за утрешния мач и да го изиграем по най-добрия начин, коментира старши треньорът на Лудогорец U15 Росен Маринов.

Битката за първото място между талантите на "орлите" и сръбския гранд Цървена звезда е утре (21 юли), от 9,30 часа, на стадион "Гнездо на орли".

VIVACOMCUP: Лудогорец - Университатя Крайова