Академия 28 Ноември 2021

Лудогорец U14 вкара 9 гола на Девня

Лудогорец U14 отбеляза 9 безответни гола на Девня в отложен мач от IX кръг на първенството в зона Варна. Първото полувреме завърши при резултат 3:0....

Отличи се Максим Маринов, който вкара четири гола. Два пъти се разписа Николай Николов, а по веднъж бяха точни Стоян Христов, Самуил Барабанов и Даниел Борисов.

Момчетата на Росен Маринов удариха три греди и пропуснаха дузпа, отсъдена за нарушение срещу Максим Маринов.

Съперникът не бе на нашето ниво, превъзхождахме го напълно и победихме с лекота. През втората част момчетата показаха много приятна игра, с импровизации и нестандартни решения, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Девня 9:0