Академия 28 Октомври 2021

Лудогорец U14 победи Сините камъни и в реванша

Лудогорец U14 победи Сините камъни с 3:0 в Сливен в мача реванш от осминафиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Първият мач в Разград преди...

Лудогорец U14 победи Сините камъни с 3:0 в Сливен в мача реванш от осминафиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Първият мач в Разград преди седмица завърши 5:0 за "орлите".

Още в 3-та минута опасно нахлуване на Димитър Ганев в наказателното поле на домакините бе спряно с нарушение и главният съдия посочи бялата точка. След изпълнението на дузпата обаче не се стигна до гол. Момчетата на Росен Маринов откриха в 29-та минута. Тогава Мартин Минков стигна първи до една отбита от стража на Сините камъни топка и я прати в мрежата. Първото полувреме завърши при този резултат.

Разградчани удвоиха преднината си в 45-та минута. Самуил Барабанов отбеляза от пряк свободен удар. В 60-та минута Боян Иванов оформи крайната класика, след като Даниел Борисов му даде хубав пас от фланга.

Рутинна победа за нашия отбор. Не съм доволен от представянето ни през първото полувреме. През второто момчетата играха значително по-добре. Най-важното е, че след двете победи продължаваме напред в турнира, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.