Академия 9 Октомври 2021

Лудогорец U16 II вкара 4 гола на Кубрат

Лудогорец U16 II победи Кубрат с 4:0. Момчетата на Пламен Петров гостуваха за двубоя от IV кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе....

Въпреки че създадоха много ситуации за гол, "орлите" не успяха да ги оползотворят през първото полувреме и то завърши при нулево равенство.

През втората част двете нули се задържаха до 68-та минута. Тогава Мартин Иванов реализира за 1:0. Две минути по-късно Николай Станчев вкара за 2:0. В 73-та минута отново Мартин Иванов бе точен, за да направи разликата класическа. Крайното 4:0 оформи Юксел Метинов в 76-та минута.

Пропуснахме ситуации поне за 20 гола. Може би тежкия терен ни затрудни, но ни липсваха последният пас и най-вече завършващият удар, коментира след края на срещата старши треньорът Пламен Петров.