Академия 26 Септември 2021

Лудогорец U15 победи Септември с класика

Лудогорец U15 победи връстниците си от Септември (София) с класическото 3:0. Мачът от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години...

Лудогорец U15 победи връстниците си от Септември (София) с класическото 3:0. Мачът от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". С успеха момчетата на Димчо Ненов записаха шеста поредна победа и натрупаха пълен актив от 18 точки.

"Орлите" откриха още в 2-та минута на мача. Станислав Витанов бе точен, след като Наско Янев центрира от корнер, а Филип Гигов даде последния пас с глава. След самостоятелен пробив Филип Гигов вкара за 2:0 в 24-та минута. В 35-та минута Александър Валеков се разписа за крайното 3:0, след като бе намерен с хубаво центриране от Исмет Хасанов.

През втората част момчетата на Димчо Ненов имаха още няколко добри ситуации за гол. Най-чистите се откриха пред Адриан Барабанов. Той стреля опасно на два пъти, но вратарят на гостите се намеси добре и спаси

Представихме се на ниво срещу силен съперник. Това е начинът, по който искам да изглеждаме. Победите ни дават самочувствие, но ние не трябва да губим представа за реалността, а да продължаваме да се подобряваме и развиваме, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.