Академия 25 Септември 2021

Лудогорец III подчини Спортист в Генерал Тошево

Лудогорец III надделя с 2:0 над Спортист (Генерал Тошево) в мач от VI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Успехът е шести пореден за...

Лудогорец III надделя с 2:0 над Спортист (Генерал Тошево) в мач от VI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Успехът е шести пореден за момчетата на Захари Сираков.

"Орлите" откриха в 27-та минута. Голът отбеляза Калоян Симеонов, а асистенцията бе на Росен Иванов. До почивката не паднаха други попадения и разградчани се оттеглиха с гол аванс.

През втората част Лудогорец III стигна до второто попадение в 70-та минута. Отбеляза го Йоан Йорданов, а последния пас даде Калоян Симеонов.

Доволен съм от старанието на момчетата и от показаното на терена. Доминирахме през целия мач. Можеше да решим всичко още през пърото полувреме, но не ни достигнаха малко концентрация и спортен шанс. Все пак отбелязхме два красиви гола и постигнахме шеста поредна победа, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.