Академия 9 Май 2021

Лудогорец U16 вкара пет безответни гола на Аристон

Лудогорец U16 победи с убедителното 5:0 връстниците си от Аристон (Русе). Двубоят от първенството на юношите младша възраст в зона Варна се игра на...

Лудогорец U16 победи с убедителното 5:0 връстниците си от Аристон (Русе). Двубоят от първенството на юношите младша възраст в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емил Георгиев откриха чрез Кристиян Иванов. Никола Георгиев удвои, а Стивън Вълчев направи резултата класически. До почивката за 4:0 се разписа и Петър Атанасов.

През второто полувреме разградчани вкараха още един гол. Негов автор стана Йоан Киров.

Въпреки че не можехме да разчитаме на момчетата, ангажирани с националния отбор, се представихме на ниво. Доволен съм от играта на всички, които излязоха на терена, коментира старши треньорът Емил Георгиев след края на мача.

U16: Лудогорец - Аристон (Русе) 5:0