Академия 11 Април 2021

Лудогорец U14 би с 3:1 Спартак във Варна

Лудогорец U14 спечели с 3:1 гостуването си на Спартак в морската столица за мача от първенството в зона Варна. Момчетата на Димчо Ненов откриха още в...

Момчетата на Димчо Ненов откриха още в 1-та минута с гол на Кристиян Илиев. В 25-та минута Исмет Хасан бе точен за 2:0.

Домакините намалиха в началото на второто полувреме. Крайния резултат оформи Исмет Хасан в 58-та минута.

Не съм доволен от представянето ни в мача. Тези двубои трябва да ги печелим с лекота и по-убедително. Следващия сезон ще се състезаваме в Елитната група до 15 години, а там съперниците са много по-сериозни, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.