Академия 13 Март 2021

Лудогорец U14 разгроми с 6:0 Дунав (Русе)

Лудогорец U14 разгроми с 6:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от първенството на зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 разгроми с 6:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от първенството на зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Георги Пенев, който записа хеттрик.

Момчетата на Димчо Ненов откриха чрез Кристиян Младенов. До почивката Алекс Велев и Стефан Стефанов оформиха класиката в резултата.

През втората част дойдоха минутите на Георги Пенев, който отбеляза три гола за крайното 6:0.

Резултатът е убедителен, но не бива да ни заблуждава. Догодина в Елитната юношеска група до 15 години ще се изправим срещу далеч по-сериозни противници. Надявам се да успеем да се подготвим добре за тях, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.