Репортаж 11 Март 2021

Лудогорец II загуби от Пирин в Благоевград

Лудогорец II се противопостави сериозно на Пирин в Благоевград, но загуби с 1:2 мача XXII кръг на първенството във Втора лига. Нулевото равенство се...

Нулевото равенство се запази до края на първата част. В добавеното време домакините поведоха с гол на Александър Дюлгеров и се оттеглиха за почивка с гол аванс.

Разградчани изравниха в 52-та минута. Попадението отбеляза Велислав Минков. Двадесет минути по-късно Пирин отново излезе напред в резултата с гол на Спас Георгиев. Това се оказа и крайният резултат от двубоя.

ПИРИН (БЛАГОЕВГРАД) - ЛУДОГОРЕЦ II   2:1

1:0 Александър Дюлгеров (45 + 1)

1:1  Велислав Минков (52)

2:1 Спас Георгиев (72)

Пирин: Петър Петров, Александър Дюлгеров, Андон Гущеров, Антон Карачанаков, Архан Исуф, Конър Хендерсън, Красимир Станоев, Орлин Старокин, Спас Георгиев, Станислав Манолев (капитан), Стилиян Николов

Лудогорец II: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Бранимир Костадинов, Методий Стефанов, Георги Вълчев, Александър Ганчев, Димитър Илиев, Велислав Минков, Цветослав Петров (капитан), Владислав Найденов, Георги Чукалов