Академия 6 Март 2021

Лудогорец U15 разгроми Спартак (Варна) с 8:0

Лудогорц U15 разгроми като гост връстниците си от Спартак (Варна) с 8:0. Мачът от XVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се...

Лудогорц U15 разгроми като гост връстниците си от Спартак (Варна) с 8:0. Мачът от XVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра в национална спортна база "Спортпалас" . Отличи се Джанер Садетинов, който направи хеттрик.

"Орлите" откриха в 6-та минута чрез Филип Гигов. В 13-та минута Джанер Садетинов направи 2:0. Отново той бе точен за класиката в 25-та минута. Константин Димитров се разписа за 4:0 в 30-та минута на срещата. Почивката дойде при този резултат. Райън Иванов вкара петия гол за разградчани в 63-та минута. Две минути по-късно Джанер Садетинов оформи своя хеттрик за 6:0. Християн Ангелов в 67-та и отново Райън Иванов в последната минута на редовното време фиксираха крайното 8:0.

Момчетата се стараха много, създадоха доста ситуации за гол и отбелязаха цели 8 гола. Този резултат обаче не бива да ни заблуждава. Продължаваме да работим в тренировките, за да се развиваме и да подобряваме още играта си, заяви след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.