Академия 10 Октомври 2020

Лудогорец U13 би с 4:0 Черно море II

Лудогорец U13 записа категорична победа с 4:0 над връстниците си от Черно море II. Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от...

Лудогорец U13 записа категорична победа с 4:0 над връстниците си от Черно море II. Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Росен Маринов откриха в 16-та минута. Точен бе Илиан Гатински. Николай Николов направи 2:0 в 18-та минута и при този резултат дойде почивката.

През втората част отново Николай Николов направи резултата класически в 46-та минута. Крайното 4:0 бе оформено с попадение на Боян Иванов в 55-та минута.

Въпреки че това е вторият отбор на Черно море, смея да кажа, че срещнахме един от най-силните съперници в групата. Мисля, че не оставихме съмнение в своето превъзходство и този резултат е заслужен, заяви след края на двубоя старши треньорът Росен Маринов.