Академия 19 Септември 2020

Лудогорец U17 победи с 1:0 Дунав в Русе

Лудогорец U17 успя да спечели с 1:0 гостуването си на Дунав в Русе за мача от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години....

Момчетата на Христо Господинов доминираха в големи периоди от мача и създадоха много ситуации за гол, но ги пропуснаха. Победното попадение падна в 24-та минута. Реализира го Радослав Захариев. Последните 15 минути домакините от Дунав играха с човек по-малко, след като техен състезател бе отсранен от игра за втори жълт, респективно червен картон.

Хубаво е, че разиграваме добре топката и с лекота създаваме голови положения. Не е добре обаче да пропускаме толкова много, защото срещу по-силни съперници това може да се окаже фатално, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.