Академия 25 Юли 2020

Лудогорец U17 разби с 4:0 старшата на Янтра в Габрово

Лудогорец U17 разби с 4:0 в контролен мач юношите старша възраст на Янтра в Габрово. Първото попадение в срещата реализира Борислав Рупанов в 25-та...

Лудогорец U17 разби с 4:0 в контролен мач юношите старша възраст на Янтра в Габрово.

Първото попадение в срещата реализира Борислав Рупанов в 25-та минута. Той получи пас зад гърба на отбраната, стигна първи до топката и я прати в мрежата. Пет минути по-късно Мартин Тодорски засече едно центриране с глава и удвои. Първата част завърши при този резултат.

През втората момчетата на Христо Господинов стигнаха до още два гола. Класическото 3:0 оформи отново Тодорски, който реализира с отмерен удар от границата на наказателното поле. По подобен начин Йоан Йорданов оформи крайното 4:0 в 66-та минута.

Доволен съм от проверката, представихме се на ниво. В мача не взеха участие тримата ни национали, които са с различни проблеми. Поздравявам момчетата за старанието и дисциплината, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.