Академия 1 Март 2020

Лудогорец U15 подчини ЦСКА-София в столицата

Лудогорец U15 подчини като гост в столицата ЦСКА-София с 1:0 в мач от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на...

Момчетата на Емил Георгиев не започнаха по най-добрия начин срещата, но след 10-та минута установиха контрол върху играта и постепенно наложиха своето надмощие. В 22-та минута Кристиян Иванов нахлу отляво в наказателното поле и с точен шут по диагонала прати топката в мрежата за 1:0.

През втората част "орлите" продължиха да бъдат по-добрият отбор на терена и в 52-та минута тежък шут на Васил Тошев разтресе гредата.

Постигнахме хубава и важна победа. Направихме добър мач, в който дисциплината и мотивацията ни бяха на ниво. Мисля, че категорично надиграхме съперника и не му оставихме никакви шансове, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу ЦСКА-София Лудогорец U15 игра в състав: Омут Хабил, Емил Панов, Александър Георгиев, Георги Караиванов, Кристиян Иванов, Васил Тошев, Петър Петров, Петър Кирев, Никола Георгиев, Костадин Белалиев, Денис Кехайов (Стивън Вълчев, Христо Русев, Янаки Костов).