Академия 24 Септември 2019

Лудогорец U19 разгроми Монтана с 4:0

Лудогорец U19 постигна разгромна победа с 4:0 при гостуването на връстниците си от Монтана за мача от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска...

Лудогорец U19 постигна разгромна победа с 4:0 при гостуването на връстниците си от Монтана за мача от VIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Момчетата на Стефан Славов доминираха през целия мач и заслужено стигнаха до убедителния успех.

"Орлите" откриха в 14-та минута чрез Владислав Найденов. Георги Бабалиев бе точен за 2:0 в 27-та минута. Почивката дойде при този резултат.

През втората част с попадения се поздравиха футболисти, влезли в игра от резервната скамейка. Георги Николов направи резултата класически в 55-та минута. Крайното 4:0 оформи Преслав Петков в 76-та.

Контролирахме двубоя през цялото време. Имахме добри ситуации да отбележим поне още толкова голове. Доволен съм от момчетата, раздадоха се и вложиха много старание, коментира Стефан Славов след последния съдийски сигнал.

Срещу Монтана Лудогорец U19 игра в състав: Деан Колев, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Димитър Жеков, Мартин Русков, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Петър Георгиев, Владислав Найденов, Петър Караангелов, Георги Бабалиев (Георги Николов, Николай Георгиев, Преслав Петков, Алекс Маринов).