Академия 3 Август 2019

Лудогорец U19 направи 1:1 със Стяуа в Букурещ

Лудогорец U19 завърши с равенство 1:1 гостуването в Букурещ за контрола с връстниците си от Стяуа. Единственото попадение отбеляза Георги Бабалиев в...

Лудогорец U19 завърши с равенство 1:1 гостуването в Букурещ за контрола с връстниците си от Стяуа.

Единственото попадение отбеляза Георги Бабалиев в 18-та минута. Той завърши красиво бърза контраатака на "орлите". До края на първата част момчетата на Стефан Славов стигнаха до още две добри възможности, но Бабалиев и Кирил Янакиев не успяха да отбележат. Малко преди почивката Стяуа изравни след статично положение и центрирана топка в наказателното поле на разградчани.

Второто полувреме премина при двуостра игра и без чисти ситуации за нови попадения.

Получи се хубава и полезна контрола срещу силен съперник. Доволен съм от начина, по който се противопоставихме на домакините. Имахме хубави ситуации да отбележим още поне един гол и да спечелим, но за жалост нямахме шанс, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Стяуа Лудогорец U19 игра в състав: Деан Колев, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Мартин Русков, Валентин Цветанов, Димитър Михалев, Кирил Янакиев, Петър Георгиев, Преслав Петков, Николай Георгиев, Георги Бабалиев (Дамян Христов, Алекс Луканов, Георги Маджаров, Хакъ Хакиев, Хидает Хюсеин, Даниел-Виктор Кънчев, Стилиян Спасов, Онур Чолак).