Академия 1 Май 2019

Лудогорец U15 загуби от Левски в София с 3:0

Лудогорец U15 загуби с 0:3 от Левски (София) в мач от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Момчетата на Христо...

Момчетата на Христо Господинов влязоха плахо в мача срещу Левски. Нулевото  равенство  се запази до 20-та минута, след което домакините реализираха два гола в рамките на първото полувреме  и си гарантираха спокойствие през останалата част на двубоя. Третото и последно попадение бе отбелязано във вратата на разградския тим в 60-та минута, за да оформи крайното 0:3.

Направихме много непредизвикани грешки. Не успяхме да се справим с изнасянето и контрола на топката. Имаше припряност в играчите и позволихме на противника да отбележи след груби наши неточности,  каза  след края на срещата Христо Господинов.

Срещу Левски (София), Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Ивайло Гущеров, Несин Салим,  Ибрям Сабил, Любослав Маринов,  Александър Занков, Радослав Захариев,  Димитър Иванов,  Иван Аспарухов, Мартин Мартинов,  Петко Петков,(Янислав Дюлгеров, Йоан Йорданов)