Репортаж 4 Март 2019

Лудогорец II отстъпи на Черноморец в Балчик с 0:1

Лудогорец II загуби и втория си мач от пролетния полусезон. Момчетата на Ради Здравков отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Черноморец Балчик за...

Лудогорец II загуби и втория си мач от пролетния полусезон. Момчетата на Ради Здравков отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Черноморец Балчик за мача от XIX кръг на първенството във Втора професионална лига.

Срещата предложи повече борба и единоборства, отколкото чисто футболни достойнства. Играта бе равностойна, с малко положения пред двете врати.
През първата част добра възможност за гол се откри пред Давид Рибейро. В 12-та минута той бе изведен сам срещу вратаря Християн Христов, но стреля покрай вратата.

През втората част Ивайло Климентов също имаше шанс да отбележи за „орлите”. В 66-ата минута той нахлу в наказателното поле, преодоля и вратаря на домакините, но си скъси много ъгъла и не намери целта. Черноморец успя да реализира гол в 83-ата минута, като Дани Наумов отби удар на техен състезател, но при добавката Валентин Йосков не сбърка.

Теренът бе неравен и труден за игра, затова не успяхме да покажем най-доброто, на което сме способни. Момчетата се приспособиха бързо, бориха се мъжки, но нямахме шанс да стигнем до попадение. Черноморец, за разлика от нас, успя да реализира една от ситуациите си и това бе достатъчно за трите точки, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

ЧЕРНОМОРЕЦ БАЛЧИК - ЛУДОГОРЕЦ II   1:0

1:0 Валентин Йосков (83)

Черноморец (Балчик): Християн Христов, Валери Христов, Генади Луго (капитан), Даниел Граматиков, Мирослав Начев, Николай Иванов, Дони Дончев, Цветан Илиев, Виктор Митев (89 – Георги Георгиев), Юнуз Юнуз (79 – Янаки Смирнов), Валентин Йосков (90 + 2 - Кристиян Георгиев)

Лудогорец II: Даниел Наумов (капитан), Илкер Будинов, Ивайло Климентов, Иван Йорданов, Ерол Дост, Преслав Петров, Олег Димитров, Методий Стефанов (86 – Цветослав Петров) Дейвид Перейра (81 – Хюсеин Хюсеинов), Доминик Янков (64 – Димитър Митков), Димитър Илиев