Репортаж 17 Февруари 2019

Дейвид Рибейро с първо попадение в България

Бразилецът Дейвид Рибейро отбеляза първия си гол в България. Крилото се разписа за Лудогорец II, за да изравни резултата в контролната среща с Вихър...

Бразилецът Дейвид Рибейро отбеляза първия си гол в България. Крилото се разписа за Лудогорец II, за да изравни резултата в контролната среща с Вихър (Славяново). Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите откриха резултата в 23-ата минута. След фал топката рикошира в стената и се върна при изпълнителя, който успя при втория си опит да я прати в мрежата.

Рибейро вкара за 1:1 в 75-ата минута, като завърши точно фланговна атака на "орлите".

Не сме доволни от играта. Допуснахме прекалено много индивидуални грешки, често вземахме неправилни решения, движехме се лошо без топка. Ако искаме да постигнем нещо в първенството, не бива никога повече да изглеждаме по този начин, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

Срещу Вихър (Славяново) Лудогорец II игра в състав: Даниел Наумов, Илкер Будинов, Георги Вълчев, Преслав Петров, Димитър Илиев, Методи Стефанов, Ерол Дост, Иван Йорданов, Дейвид Рибейро, Димитър Митков, Ивайло Климентов (Олег Димитров).