Академия 14 Ноември 2018

Лудогорец U15 вкара 4 на Славия в София за едно полувреме

Лудогорец U15 разгроми Славия в София с 4:0 в мач XII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. "Орлите" забиха всички...

Лудогорец U15 разгроми Славия в София с 4:0 в мач XII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. "Орлите" забиха всички попадения през второто полувреме на двубоя.

Момчетата на Христо Господинов доминираха от първата минута и изпуснаха поне 5 чисти положения за гол, но до почивката не успяха да материализират превъзходството си.

През втората част разградчани бяха далеч по-концентрирани и резултатът не закъсня. В 40-ата минута откри Тончо Георгиев. В 55-ата точен бе влезлият като смяна Петър Кирев. След него отбелязаха още Петко Петков и друга резерва - Йоан Йорданов, съответно в 63-ата и 68-ата минута.

Доволен съм, че до голяма степен успяваме да практикуваме стила, който е характерен за клубната философия. Получават се добре много от елементите, по които работим при тренировките. Необходими са ни повече самочувствие и точност в завършващата фаза, коментира след последния съдийски сигнал Христо Господинов.

Срещу Славия (София) Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Димитър Димитров, Несин Салим, Ивайло Гущеров, Александър Занков, Любослав Маринов, Теодор Димитров, Тончо Георгиев, Иван Аспарухов, Янислав Дюлгеров, Петко Петков (Петър Кирев, Мартин Мартинов, Йоан Йорданов, Росен Земеделски).