Репортаж 29 Октомври 2018

Лудогорец II загуби от Кариана в Ерден с 0:3

Лудогорец II претърпя тежко поражение с 0:3 при гостуването си на Кариана в Ерден за мача от XII кръг от програмата на Втора професионална лига. През...

През първото полувреме момчетата на Ради Здравков получиха две попадения в 17-ата и 21-ата минута. Отбелязаха ги съответно Ивелин Илиев и Цветомир Тодоров.

През втората част домакините стигнаха до третия гол в 51-ата минута. Реализира го Николай Николов. "Орлите" стигнаха до едно чисто положение за попадение в 72-ата минута, когато шут на Денислав Александров се отби от горната греда. В 80-ата минута излезлият напред Даниел Наумов си поведе дълго топката, а после фаулира играч на Кариана. Главният съдия Георги Николов реши, че нарушението е за директен червен картон. Освен, че доиграха мача с човек по-малко, разградчани бяха принудени да поставят по рамката полеви играч, в случая Андриан Димитров.

Допуснахме груби индивидуални грешки и затова се стигна до този неприятен резултат. Предстои ни много работа, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

КАРИАНА (ЕРДЕН - ЛУДОГОРЕЦ II 3:0

1:0 Ивелин Илиев (17')
2:0 Цветомир Тодоров (21')
3:0 Николай Николов (51')

Кариана: Стамен Бояджиев, Ангел Цолов, Деян Иванов, Стоян Предев, Георги Илиев, Николай Николов, Ивелин Илиев, Владимир Мичев-кап. (57-Кристиян Димитров), Николай Дичев (80-Леонел Матадос), Цветомир Тодоров, Янислав Иванов (86-Християн Илиев).

Лудогорец II: Даниел Наумов, Илкер Будинов, Преслав Петров, Лъчезар Ковачев (70-Василен Марков), Димитър Илиев, Олег Димитров-кап., Ивайло Климентов, Ерол Дост (66-Кристиян Кънчев), Денислав Александров, Андриан Димитров, Сердар Юсуф (46-Иван Йорданов).

Жълти картони: Владимир Мичев (Кариана); Андриан Димитров Лъчезар Ковачев, Олег Димитров (Лудогорец II).

Червен картон: Даниел Наумов (Лудогорец II).