Академия 14 Октомври 2018

Лудогорец U17 си писа отличен 6 срещу Монтана

С атрактивен и резултатен футбол Лудогорец U17 си писа отличен, като отбеляза 6 безответни гола на Монтана. Момчетата на Юри Васев гостуваха за мача...

С атрактивен и резултатен футбол Лудогорец U17 си писа отличен, като  отбеляза 6 безответни гола на Монтана. Момчетата на Юри Васев гостуваха за мача от VII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

„Орлите” откриха резултата в 20-ата минута. Точен бе Хидает Хюсеин. След 2 минути Валентин Цветанов отбеляза за 2:0. Онур Чолак оформи класическата преднина за тима в 38-ата минута. Отново той вкара за 4:0 в 42-ата минута и при този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

През втората част разградчани продължиха с головоете. Отново Хидает Хюсеин прати топката в мрежата в 51-ата минута. Три минути преди края на редовното време Георги Николов оформи крайното 5:0.

В тази среща момчетата показаха едно добро лице. Бяха мотивирани и концентрирани в максимална степен. Играха като отбор. Затова и резултатът е такъв. Много ми се иска в следващите мачове да виждам само такава игра, коментира след последния съдийски сигнал Юри Васев.

Срещу Монтана Лудогорец  U17 игра в състав: Мартин Петков, Ивелин Ангелов, Георги Маджаров, Алекс Луканов, Валентин Цветанов, Димитър Василев, Хидает Хюсеин, Петър Георгиев, Георги Николов, Стилиян Спасов,  Онур Чолак  (Дамян Христов , Николай Пенков, Иван Донецк, Даниел-Виктор Кънчев).