Репортаж 21 Септември 2018

Лудогорец II загуби тежко от Царско село

Лудогорец II претърпя тежко поражение с 0:4 като гост на Царско село. Момчетата на Ради Здравков не изиграха по най-добрия начин мача си от VII кръг...

Лудогорец II претърпя тежко поражение с 0:4 като гост на Царско село. Момчетата на Ради Здравков не изиграха по най-добрия начин мача си от VII кръг в първенството на Втора лига и останаха с актив от 5 точки.

През първото полувреме Илиян Йорданов откри за домакините в 10-ата минута. В 34-ата Георги Минчев удвои.

През втората част Царско село стигна до нови два гола. Техни автори станаха отново Георги Минчев и Николай Дюлгеров, съответно в 57-ата и 68-ата минута.

ЦАРСКО СЕЛО - ЛУДОГОРЕЦ II  4:0

1:0  Илиян Йорданов (10)
2:0  Георги Минчев (34)
3:0  Георги Минчев  (57)
4:0  Николай Дюлгеров (68)

Царско село: Росен Андонов,  Георги Хашев, Марко Прльевич, Илиян Йорданов (62 – Божидар Кацаров), Емануил Манев, Кристиян Димитров, Владимир Семерджиев (57 – Николай Дюлгеров), Китан Василев, Антонио Георгиев, Реян Даскалов, Георги Минчев (59 – Васил Калоянов).

Лудогорец II: Даниел Наумов, Георги Вълчев (46 – Иван Йорданов), Преслав Петров, Сердар Юсуфов, Илкер Будинов, Денислав Александров (60 – Андриан Димитров), Олег Димитров, Ивайло Климентов, Ерол Дост, Доминик Янков (76 – Мартин Милков), Лъчезар Ковачев.