Репортаж 2 Септември 2018

Лудогорец отнесе Дунав с 3:1

Лудогорец победи Дунав с 3:1 и излезе на трето място в класирането на Първа лига. Над всички в мача бе Клаудио Кешерю. Румънецът се отчете с два гола...

Лудогорец победи Дунав с 3:1 и излезе на трето място в класирането на Първа лига. Над всички в мача бе Клаудио Кешерю. Румънецът се отчете с два гола и асистенция. В 26-ата минута той намери Лукоки в наказателното поле и холандецът от малък ъгъл откри.

В началото на второто полувреме само за две минути Кешерю отбеляза две попадения, първото от които много красиво. Дунав върна един гол в 76-ата минута чрез Коконов. Малко след това резултатът можеше да стане 4:1, удар на влезлия като резерва Димо Бакалов срещна напречната греда.

ЛУДОГОРЕЦ - ДУНАВ (РУСЕ) 3:1

1:0 Джоди Лукоки (26')
2:0 Клаидиу Кешерю (51')
3:0 Клаудиу Кешерю (53')
3:1 Иван Коконов (76')

Лудогорец: Ренан дос Сантос, Натанел, Цветомир Панов, Антон Недялков (87 - Рафаел Форстър), Козмин Моци, Светослав Дяков, Густаво Кампаняро (58 - Якуб Шверчок), Яцек Горалски, Вандерсон Фариас (68 - Димо Бакалов), Джоди Лукоки и Клаудио Кешерю

Дунав: Филип Димитров, Едуардо Гелен (62 - Ахмед Еша), Мартин Ковачев, Георги Динков, Христо Попадийн, Красимир Станоев, Петър Патев, Мухамаду Ндайе (85 - Дерик Менса), Борислав Балджийски (62 - Бранимир Костадинов), Иван Коконов и Ахмед Ахмедов

Лудогорец - Дунав (Русе) 3:1