Клуб 8 Юли 2018

Лудогорец II загуби с 0:3 от Берое в Стара Загора

Лудогорец II загуби с 0:3 третата си контрола от лятната подготовка. в Стара Загора "орлите" паднаха с 0:3 от Берое. За домакините точни...

Лудогорец II загуби с 0:3 третата си контрола от лятната подготовка. в Стара Загора. За домакините точни бяха Камен Хаджиев в 20-ата и Борислав Цонев в 25-ата минута. Между двете попадения в 20-ата минута Георги Вълчев си отбеляза автогол.
На изключително тежкия заради изсипалия се пороен дъжд терен момчетата на Ради Здравков се опитаха да играят добър футбол и да се противопоставят достойно на своя съперник. В определени моменти от срещата това се получи, но опитът на съперника си каза думата.

Срещу Берое (Стара Загора) Лудогорец II игра в състав: Дамян Дамянов, Преслав Петров, Георги Вълчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Ерол Дост, Доминик Янков, Мартин Милков, Денислав Александров, Андриан Димитров  (Владимир Русанов, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Венцислав Славов, Иван Йорданов, Стефан Методиев, Кристиян Кънчев, Димитър Митков, Георги Стоянов).