Репортаж 4 Юли 2018

Лудогорец II с втора победа, справи се с Добруджа

Лудогорец II спечели и втората контролна среща от лятната си подготовка. Момчетата на Ради Здравков надделяха над Добруджа (Добрич) с 1:0....

Лудогорец II спечели и втората контролна среща от лятната си подготовка. Момчетата на Ради Здравков надделяха над Добруджа (Добрич) с 1:0. Единственото попадение реализира Георги Вълчев в 18-ата минута. Централният защитник се разписа с глава, след центриране от ъглов удар.

През второто полувреме добри ситуации за гол се откриха пред Димитър Митков и Георги Стоянов. Положението на централния нападател бе от така наречените сто процентови. Митков стигна пръв до една отбита от вратаря на домакините топка, но вместо в мрежата, я прати високо над вратата.

Това, че победихме е добре, но от играта има още много какво да се желае. През първото полувреме в някои ситуации подходихме по-лежерно и допуснахме грешки, които не бива да се повтарят в официалните мачове. След 20-тата минута момчетата вече започнаха да действат по-организирано и образно казано влязоха в час. През второто полувреме стояхме по-добре на терена, но пропуснахме изгодни ситуации за гол. Очаквам в следващите срещи постепенно да вдигаме нивото, коментира след последния съдийски сигнал помощник треньорът Галин Иванов.

Срещу Добруджа (Добрич) Лудогорец II игра в състав: Дамян Дамянов, Венцислав Славов, Георги Вълчев, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Кристиян Кънчев, Ерол Дост, Иван Йорданов, Денислав Александров, Андриан Димитров, Хюсеин Хюсеинов (Владимир Русанов, Преслав Петров, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Олег Димитров, Християн Янков, Стефан Методиев, Георги Стоянов, Мартин Милков, Димитър Митков).