VIVACOMCUP 5 Юни 2018

Младите таланти от VIVACOMCUP играха хора на четири народа

Младите таланти от отборите, участващи в международния детски турнир VIVACOMCUP, играха български, македонски, молдовски и турски хора на площад...

Младите таланти от отборите, участващи в международния детски турнир VIVACOMCUP,  играха български, македонски, молдовски и турски хора на площад "Независимост" в Разград.

Футболистите първо погледаха как се справят със стъпките възпитаниците на детската формация "Хорце" към Центъра за работа с деца, а след това се престрашиха сами да опитат силите си в българския танцов фолклор.

Организаторите бяха подготвили изненада за гостите от чужбина за турнира. Те ги предизвикаха да покажат как се играят традиционните за техните страни народни танци, като запалят за идеята и своите домакини. За финал футболистите и танцьорките от "Хорце" извиха заедно едно наистина голямо, българско хоро. 


видео репортаж


фото галерия

Младите таланти от VIVACOMCUP играха хора на четири народа
Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Карабах
    Събота, 23 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Косен, Австрия
  • Лудогорец
    Ахмат (Грозни)
    Вторник, 26 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Йенбах, Австрия
  • Лудогорец
    Сирия
    Сряда, 27 Юни 2018, 19:00
    Контроли, А отбор
    Стадион Голдберг, Залцбург
  • Лудогорец
    Йънг Бойс
    Събота, 30 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Фюген, Австрия

Класиране Първа лига, 36-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 88
2. ЦСКА-София 79
3. Левски (София) 62
4. Берое (Ст. Загора) 60
5. Ботев (Пловдив) 56
6. Верея (Ст. Загора) 37
Втора осмица
А група
1. Славия (София) 43
2. Черно море (Варна) 40
3. Пирин (Благоевград) 30
4. Витоша (Бистрица) 13
Б група
1. Септември (София) 41
2. Локомотив (Пловдив) 37
3. Дунав (Русе) 31
4. Етър (Велико Търново) 28

Класиране Втора лига, 30-и кръг
1. Ботев (Враца) 64
2. Царско село 2015 63
3. Локомотив 1929 (София) 63
4. Монтана 56
5. Несебър 44
6. Поморие 41
7. Ботев (Гълъбово) 41
8. Локомотив (Г. Оряховица) 40
9. Лудогорец 2 40
10. Черноморец (Балчик) 39
11. Литекс (Ловеч) 39
12. Струмска слава (Радомир) 36
13. Марица 1921 (Пловдив) 33
14. Оборище (Панагюрище) 33
15. Созопол 24
16. Нефтохимик (Бургас) 9

 
Генерален спонсор
Спонсори