VIVACOMCUP 5 Юни 2018

Младите таланти от VIVACOMCUP играха хора на четири народа

Младите таланти от отборите, участващи в международния детски турнир VIVACOMCUP, играха български, македонски, молдовски и турски хора на площад...

Младите таланти от отборите, участващи в международния детски турнир VIVACOMCUP,  играха български, македонски, молдовски и турски хора на площад "Независимост" в Разград.

Футболистите първо погледаха как се справят със стъпките възпитаниците на детската формация "Хорце" към Центъра за работа с деца, а след това се престрашиха сами да опитат силите си в българския танцов фолклор.

Организаторите бяха подготвили изненада за гостите от чужбина за турнира. Те ги предизвикаха да покажат как се играят традиционните за техните страни народни танци, като запалят за идеята и своите домакини. За финал футболистите и танцьорките от "Хорце" извиха заедно едно наистина голямо, българско хоро. 


видео репортаж


фото галерия

Младите таланти от VIVACOMCUP играха хора на четири народа
Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Левски (София)
    Събота, 20 Октомври 2018, 20:00
    Първа лига, 12-ти кръг
    Стадион Лудогорец Арена, Разград
  • Лудогорец 2
    Ботев (Гълъбово)
    Неделя, 21 Октомври 2018, 16:00
    Втора лига, 11-ти кръг
    Стадион Гнездо на орли, Разград
  • АЕК Ларнака
    Лудогорец
    Четвъртък, 25 Октомври 2018, 19:55
    Лига Европа, Групова фаза
    Стадион АЕК Арена, Ларнака

Класиране Първа лига, 11-ти кръг
1. Левски (София) 26
2. Лудогорец 1945 25
3. ЦСКА-София 25
4. Берое (Ст. Загора) 20
5. Ботев (Пловдив) 17
6. Локомотив (Пловдив) 17
7. Черно море (Варна) 15
8. Витоша (Бистрица) 14
9. Славия (София) 13
10. Етър (Велико Търново) 13
11. Ботев (Враца) 11
12. Дунав (Русе) 8
13. Септември (София) 4
14. Верея (Ст. Загора) 3

Класиране Втора лига, 10-ти кръг
1. Царско село 2015 25
2. Монтана 20
3. Арда 1924 (Кърджали) 17
4. Поморие 17
5. ЦСКА 1948 (София) 17
6. Литекс (Ловеч) 14
7. Ботев (Гълъбово) 14
8. Локомотив (Г. Оряховица) 14
9. Несебър 12
10. Черноморец (Балчик) 12
11. Струмска слава (Радомир) 12
12. Локомотив 1929 (София) 11
13. Пирин (Благоевград) 9
14. Лудогорец 2 9
15. Добруджа 1919 (Добрич) 8
16. Кариана (Ерден) 6

 
Генерален спонсор
Спонсори