VIVACOMCUP 5 Юни 2018

Лудогорец U14 стартира отлично с 6:0 срещу Едирне Фатих Спор

Лудогорец U14 започна отлично участието си в международния детски турнир VIVACOMCUP, като в мача за откриването на надпреварата вкара 6 безответни...

Лудогорец U14 започна отлично участието си в международния детски турнир VIVACOMCUP, като в мача за откриването на надпреварата вкара 6 безответни гола в мрежата на гостите от Едирне Фатих Спор Одрин.

Въпреки че имаха изразено териториално и игрово превъзходство от самото начало на двубоя, момчетата на Росен Маринов през първото полувреме отбелязаха само един гол. Точен бе Димитър Иванов в 27-ата минута.

През втората част доминацията на орлите намери далеч по-категорично цифрово изражение. В 35-ата минута за 2:0 се разписа Иван Аспарухов. Резултатът стана класически в 38-ата минута, когато Несин Салим вкара с глава. Четвъртото и петото попадение реализираха Кристиян Йотов и Мартин Мартинов, съответно в 46-ата и 52-ата минута. Крайното 6:0 оформи отново Димитър Иванов в 54-ата минута.

Следващият мач на момчетата на Росен Маринов е на 7 юни, от 10 часа, срещу Партизан (Белград).

VIVACOMCUP: Лудогорец - Едирне Фатих Спор 6:0