Репортаж 22 Февруари 2018

Лудогорец напусна Лига Европа с нова загуба от Милан

Лудогорец приключи участието си в Лига Европа с нова загуба от Милан. Шампионите паднаха с 0:1 на “Сан Сиро” и с общ резултат 0:4 напускат...

Лудогорец приключи участието си в Лига Европа с нова загуба от Милан. Шампионите паднаха с 0:1 на “Сан Сиро” и с общ резултат 0:4 напускат евротурнирите.

Единственото попадение в мача бе дело на Фабио Борини. Бившият играч на Ливърпул се разписа в 21-ата минута, след като засече центриране на Кутроне отдясно.

Лудогорец бе равностоен на именития си съперник през по-голямата част от мача и на два пъти можеше да отбележи гол. През първото полувреме близо до попадението бе Марселиньо, чийто удар от чиста позиция излезе в аут. След почивката новото попълнение Якуб Шверчок получи добър пас от Лукоки, но врятарят Антонио Донарума спаси.

В самия край шанс да изравни имаше и Натанаел. Бразилецът обаче стреля в аут от фаул на линията на наказателното поле.

МИЛАН - ЛУДОГОРЕЦ 1:0

1:0 Борини (21')

Милан: А. Донарума, Абате, Сапата, Романьоли (74-Бонучи), Родригес, Кесие (56-Маури), Локатели, Монтоливо, Борини, Силва, Кутроне (56-Калинич)

Лудогорец: Брун, Натанаел, Моци, Терзиев, Сисиньо, Анисе (82-Дяков), Горалски, Вандерсон, Марселиньо (63-Кампаняро), Мисиджан (71-Лукоки), Шверчок

Милан - Лудогорец 1:0