Клуб 10 Юли 2017

Лудогорец заминава за Литва във вторник по обяд

Лудогорец заминава за Литва във вторник (11 юли) по обяд. „Орлите“ гостуват на Жалгирис във Вилнюс в сряда в мач от втория предварителен кръг на...

Лудогорец заминава за Литва във вторник (11 юли) по обяд. „Орлите“ гостуват на Жалгирис във Вилнюс в сряда в мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Утре групата на Лудогорец ще лети до столицата на Литва с чартърен полет от Варна в 11,20 ч. Очаква се отборът да бъде на летището в морската ни столица в 10,15 ч.

Във вторник Лудогорец ще направи официална тренировка на стадиона във Вилнюс в 20,30 ч. Половин час по-рано треньорът Георги Дерменджиев и един футболист ще дадат пресконференция.

Групата на българския шампион се прибира в България в четвъртък (13 юли). Чартърът на Лудогорец ще кацне във Варна около 10,00 ч.

Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Вакер (Инсбрук)
    Сряда, 20 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Йенбах, Австрия
  • Лудогорец
    Карабах
    Събота, 23 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Косен, Австрия
  • Лудогорец
    Ахмат (Грозни)
    Вторник, 26 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Йенбах, Австрия
  • Лудогорец
    Сирия
    Сряда, 27 Юни 2018, 19:00
    Контроли, А отбор
    Стадион Голдберг, Залцбург

Класиране Първа лига, 36-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 88
2. ЦСКА-София 79
3. Левски (София) 62
4. Берое (Ст. Загора) 60
5. Ботев (Пловдив) 56
6. Верея (Ст. Загора) 37
Втора осмица
А група
1. Славия (София) 43
2. Черно море (Варна) 40
3. Пирин (Благоевград) 30
4. Витоша (Бистрица) 13
Б група
1. Септември (София) 41
2. Локомотив (Пловдив) 37
3. Дунав (Русе) 31
4. Етър (Велико Търново) 28

Класиране Втора лига, 30-и кръг
1. Ботев (Враца) 64
2. Царско село 2015 63
3. Локомотив 1929 (София) 63
4. Монтана 56
5. Несебър 44
6. Поморие 41
7. Ботев (Гълъбово) 41
8. Локомотив (Г. Оряховица) 40
9. Лудогорец 2 40
10. Черноморец (Балчик) 39
11. Литекс (Ловеч) 39
12. Струмска слава (Радомир) 36
13. Марица 1921 (Пловдив) 33
14. Оборище (Панагюрище) 33
15. Созопол 24
16. Нефтохимик (Бургас) 9

 
Генерален спонсор
Спонсори