Академия 1 Май 2017

Лудогорец U17 победи Берое със 7:0 в Разград

Лудогорец U17 разгроми със 7:0 Берое (Стара Загора ) в мач от Елитната юношеска група до 17 г. С новите 3 точки в своя актив момчетата на Радослав...

U19: Лудогорец - Берое 7:0

Лудогорец U17 разгроми със 7:0 Берое (Стара Загора ) в мач от Елитната юношеска група до 17 г. С новите 3 точки в своя актив момчетата на Радослав Комитов се утвърдиха на върха в класирането с комфортен точков аванс.

Головете реализираха Хюсеинов в 7-ата минута и 60-ата минута, Митков в 29-ата минута от дузпа и в 51-ата минута, Янков 9-ата минута, Стоянов 53-ата минута и Будинов 66-ата минута.

Орлите започнаха мотивирано и с пределна концентрация, владееха топката през основната част от игровото време, диктуваха темпото и доминираха до последния съдийски сигнал. „Доволен съм, момчетата се раздадоха напълно,  спазиха указанията ми, играха на добро ниво в атака и за разлика от предишните мачове, бяха много по-съсредоточени и точни в завършващата фаза”, коментира Комитов. Той все пак отбеляза, че отборът му може да бъде още по-ефективен, като намали пропуските пред вратата на съперника до минимум.

Срещу Берое (Стара Загора) Лудогорец игра в състав: Дамян Дамянов, Светослав Славчев, Тихомир Димитров, Георги Вълчев, Николай Томов, Хюсеин Хюсеинов, Стефан Методиев, Даниел Кънчев, Георги Стоянов, Доминик Янков и Димитър Митков. (Станислав Вълчев, Илкер Будинов, Евгени Димитров, Василен Марков).