Академия 4 Септември 2013

Юношите с четвърта поредна победа в елитната

Юношите на Лудогорец постигнаха четвърта поредна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 години.

Юношите на Лудогорец постигнаха четвърта поредна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Тодор Живондов и Атанас Димов удариха с 2:0 Чавдар (Етрополе) като гост и останаха на първо място в класирането. Томас Цвятков откри резултата през първото полувреме. В 65-ата минута Преслав Петров заби второ попадение, с което двубоят бе решен.

"Доволен съм. Можехме да постигнем още по-изразителен успех, но и това 2:0 стига", коментира треньорът Тодор Живондов.

От началото на първенството Лудогорец U 17 записа победи с 7:0 над Монтана и 3:2 над Локо (Пд) в Разград, както и с 5:1 срещу Черноморец в Бургас.

Съставът на Лудогорец в Разград: Господинов, П. Петров, Керчев, Гергов, Пр. Петров, Цвятков, Бонев, Кирилов, Тошев, Димитров, Иванов (Юсуфов, Александров, Николов, Цветанов)