Академия 10 Февруари 2024

Лудогорец U16 надви с 2:0 Динамо (Букурещ)

Елитният отбор Лудогорец U16 надви с 2:0 Динамо (Букурещ). Срещата бе предпоследна контрола за момчетата на старши треньора Росен Маринов, които...

Елитният отбор Лудогорец U16 надви с 2: 0 Динамо (Букурещ). Срещата бе предпоследна контрола за момчетата на старши треньора Росен Маринов, които гостуваха на своя съперник.

Благодарение на своята игра, „зелените“ успяха да създадат редица голови положения пред вратата на Динамо. Футболистите на Лудогорец доминираха на терена и през двете полувремена.

Резултатът бе открит в 30-тата минута след първия съдийски сигнал. Попадението бе дело на Максим Минков, който уцели вратата след точно изпълнение на дузпа.

Николай Николов отбеляза красив гол с удар от дистанция, оформяйки крайното 2:0.

Поздравявам отбора, момчетата се представиха на добро ниво, коментира наставникът на Лудогорец U16 Росен Маринов.

В последната си контрола от зимната подготовка „зелените“ ще гостуват на Етър (Велико Търново).