Академия 2 Февруари 2024

Лудогорец U13 отстъпи с 0:2 на Динамо (Букурещ)

Лудогорец U13 отстъпи на Динамо (Букурещ) с 0:2. Мачът от зимната подготовка се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. Срещата бе...

Лудогорец U13 отстъпи с 0:2 на Динамо (Букурещ). Мачът от зимната подготовка се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. Срещата бе пръв международен сблъсък за момчетата на старши треньора Емил Георгиев.

Двете попадения бяха отбелязани в края на полувремената. Първият гол намери вратата на Лудогорец в 38-та минута след първия съдийски сигнал след контраатака. Бърза атака на Динамо доведе до втория точен удар в 77-та минута.

Не се получи добър мач за нас, момчетата не показаха дори моментните си възможности, грешките са комплексни. Но е хубаво да има повече подобни срещи с добри противници, за да трупат играчите опит, коментира старши треньорът Емил Георгиев.

В оставащите срещи от зимната подготовка Лудогорец U13 отново предстои да се срещне с Динамо (Букурещ), както и да изиграе две контроли с Етър (Велико Търново) на разменни гостувания.

U13: Лудогорец - Динамо (Букурещ) 0:2