Академия 24 Юли 2023

Лудогорец U16 вкара 6 гола за едно полувреме в последната си контрола на лагера в Трявна

Лудогорец U16 разби със 7:1 формацията на Локомотив (Горна Оряховица) U17. Първото полувреме завърши 1:1, а през второто момчетата на Росен Маринов...

Лудогорец U16 разби със 7:1 формацията на Локомотив (Горна Оряховица) U17 в последната си контрола от лагера в Трявна. Първото полувреме завърши 1:1, а през второто момчетата на Росен Маринов вкараха 6 безответни гола.

Резултатът откри Димитър Мрънков в 22-та минута. Локомотив успя да изравни в 45-та минута.

Три минути след подновяването на играта Максим Минков вкара за 2:1. В 53-та минута Николай Николов вкара за 3:1 от дузпа. Илиян Гатински направи 4:1 в 61-та минута, а седем минути по-късно Петър Вълов бе точен за 5:1. В 71-та минута Диан Осман отбеляза за 6:1, а крайното 7:1 оформи Димитър Ганев в 79-та минута.

Свършихме доста работа на лагера в Трявна, където имахме отлични условия. Наблегнахме на кондиционната подготовка, но се потрудихме здраво и тактико-технически. До началото на първенството вече ще се готвим в Разград, коментира старши треньорът Росен Маринов след края на подготвителния лагер.