Академия 30 Април 2023

Лудогорец U14 II с категорично 5:1 над Кубрат

Лудогорец U14 II спечели с категорично 5:1 мача си с Кубрат в първенството за деца на зона Русе. Момчетата на Георги Керкелов гостуваха за срещата....

През първото полувреме разградчани взеха класически аванс от 3:0. Два гола вкара Станимир Николов, а Баръш Ахмедов добави един.

След почивката Габриел Русев увеличи на 4:0, а малко след попадението домакините стигнаха до своя почетен гол. Крайното 5:1 оформи Алекс Владев.

Доминирахме категорично през целия мач и съвсем заслужено спечелихме. С изключение на получения гол, не допуснахме опасни ситуации пред нашата врата, коментира след края на двубоя старши треньорът Георги Керкелов.