Академия 12 Април 2023

Лудогорец U18 надви с 2:1 столичния Септември за Купата на БФС

Лудогорец U18 надви с 2:1 столичния Септември в първи мач от полуфиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Срещата се игра на стадион "Гнездо на...

Лудогорец U18 надви с 2:1 столичния Септември в първи мач от полуфиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Срещата се игра на стадион "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха резултата в 40-та минута. Голът отбеляза Петър Кирев, а последния пас даде Никола Тодоров. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката гостите изравниха в 55-та минута. Разградчани офирмиха крайното 2:1 от дузпа в 79-та минута. Точен от бялата точка бе централният защитник Георги Караиванов.

Не съм много доволен от играта ни през първото полувреме. На почивката внесохме корекции и видях един преобразен отбор, който действаше с агресия и увереност. Предстои ни тежък втори мач, но вярвам, че имаме сили да бъдем краен победител, коментира след края на двубоя старши треньорът Захари Сираков.

Реваншът в столицата е на 26 април (сряда).

U18: Лудогорец - Септември (София) 2:1