Академия 25 Март 2023

Лудогорец U16 прегази с 8:0 Светкавица (Търговище)

Лудогорец U16 прегази с 8:0 Светкавица (Търговище) в мач от XII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна. Момчетата на Димчо Ненов...

Лудогорец U16 прегази с 8:0 Светкавица (Търговище) в мач от XII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна. Момчетата на Димчо Ненов гостуваха за срещата.

През първото полувреме Джан Ниязи вкара два гола, а по един добавиха Янко Ажуани, Георги Пенев и Дениз Хаджиев. Пенев се разписа от пряк свободен удар, а едно от попаденията на Ниязи бе с глава.

След почивката точни бяха Георги Пенев, Дениз Хаджиев с глава, след корнер, и Даниел Петков.

Поздравявам момчетата, че изиграха срещата сериозно и мотивирано, въпреки комфортната преднина, която натрупахме в началото, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.