Академия 22 Януари 2023

Лудогорец U13 стартира с 4:1 над Шумен в контролите

Лудогорец U13 спечели с 4:1 срещу Шумен в първата си контрола през зимната подготовка. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли...

Лудогорец U13 спечели с 4:1 срещу Шумен в първата си контрола през зимната подготовка. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли" в три части от по 20 минути. Играчите на съперника бяха с година по-големи.

"Орлетата" откриха в 14-та минута с попадение на Денислав Димитров. Шест минути по-късно преднината удвои Николай Радков. През втората третина точен за класиката бе Илия Димитров в 31-та минута. През третата част Даниел Тодоров отбеляза за 4:0 в 48-та минута. Гостите върнаха едно почетно попадение в 55-та минута.

Доволни сме от отбора, който се представи добре като за първа контрола. Видя се, че имаме да работим много върху контрола на топката и изграждането на атаките, коментира старши треньорът Делян Георгиев след края на срещата.

U13: Лудогорец - Шумен