Академия 28 Май 2022

Лудогорец III завърши сезона с 4:1 над Ботев (Нови пазар)

Лудогорец III завърши сезона с обрат до 4:1 над Ботев (Нови пазар). Момчетата на Захари Сираков гостуваха за двубоя от програмата на XXVI кръг на...

Лудогорец III завърши сезона с обрат до 4:1 над Ботев (Нови пазар).  Момчетата на Захари Сираков гостуваха за двубоя от програмата на XXVI кръг на първенството в Североизточната Трета лига.

Домакините успяха да открият резултата в 40-та минута. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката талантите на Шампионите направиха пълен и категоричен обрат. В 61-та минута Радослав Захариев отбеляза за 1:1. Последния пас даде Мартин Тодорски. Три минути по-късно Любослав Маринов вкара от пряк свободен удар за 2:1. В 67-та минута Радослав Захариев направи 3:1 отново директно от фал. Крайното 4:1 оформи Денис Кехайов, а асистенцията бе на Радослав Захариев.

Днес се представихме добре, макар че мачът бе без значение. Убеден съм, че отборът може много повече и се надявам да го покаже през следващия сезон, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.