Академия 22 Май 2022

Лудогорец III загуби с 2:4 от Дунав (Русе)

Лудогорец III загуби с 2:4 от Дунав (Русе) мача от XXV кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли"....

Гостите поведоха в 9-та минута, а в 16-та удвоиха преднината си. Разградчани намалиха на 1:2 в 45-та минута. Голът отбеляза Мартин Тодорски, а асистенцията бе на Любослав Маринов. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Дунав стигна до 1:4 сле голове в 56-та и 61-та минута. Крайното 2:4 оформи Денис Кехайв. Последният пас даде Радосав Захариев.

В тази среща отстъпвахме на съперника. Има много какво да се желае от нашето представяне. Янно ни предстои много работа, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Дунав (Русе) 2:4