Академия 13 Април 2022

Лудогорец U19 завърши 1:1 с Волов в Шумен

Лудогорец U19 завърши 1:1 с Волов в Шумен в мач от XV кръг на първенството в зона Варна. Мачът предложи много борба, но головите положения бяха...

Лудогорец U19 завърши 1:1 с Волов в Шумен в мач от XV кръг на първенството в зона Варна.

Мачът предложи много борба, но головите положения бяха малко. Първото полувреме завърши при нулево равенство.

След почивката то се запази до 80-та минута. Тогава Борислав Рупанов откри резултата. Асистенцията бе на Радослав Захариев. Домакините от Волов успяха да вкарат изравнително попадение в добавеното време на двубоя.

Няма как да сме доволни от резултата. Въпреки че не успяхме да спечелим, момчетата се стараха много, раздадоха се и играха добре, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Илиян Дамянов.